Shave-Lab – revoluce začala

 V současné době již na trhu není mnoho odvětví v nichž by dlouhá desetiletí drtivě dominovali pouze dva velcí výrobci a tvořili tak skoro ideální duopol, u holení tomu tak bohužel je. Nebo lépe řečeno bylo. Do té doby než jeden jistý, mnichovan jménem Christopher von Hallwyl řekl konečně „a dost!“ Vzal počáteční investici 20 milionů korun a založil roku 2011 značku Shave-Lab, jejímž cílem je pořádně zamíchat s kartami na trhu s holením. Posláním této značky je nabízet břity v porovnatelné kvalitě za nekompromisně nižší cenu než je tomu u konkurence a také se naprosto odlišit od konkurence a to jak v designu tak v nabízených službách a produktech včetně výrobního postupu.

Stručně řečeno: díky značce shave-lab můžete mít doma ručně vyráběné skvosty s designem 'made in Germany' za skvělé ceny.

Můžete používat na trhu naprosto jedinečné břity 6+1 pro sametově hladké oholení. Pokud se nechcete starat o dokupování břitů, můžete jednoduše využít naše na trhu ojedinělé a revoluční předplatné břitů. Předplatné břitů Vám umožní pravidelné doručování sady břitů podle Vašeho výběru přímo do Vaší poštovní schránky. Už se Vám nikdy nestane, že budete stát v koupelně před zrcadlem s tupým břitem! Díky nabídce exkluzivního příslušenství budete mít k vašemu holícímu skvostu vždy také ty pravé stylové doplňky, ať už luxusní ocelový stojan nebo elegantní přepravní pouzdra .

 Shave-Lab - připojte se k revoluci a zažijte zcela nový zážitek z holení !